Przewozy osób z LeonTravel Poznań - przewozy autokarowe i pasażerskie

Leon Travel - autokarowe przewozy pasażerskie Leon Travel - autokarowe przewozy pasażerskie.


Przewozy osób

Firma Leon Travel specjalizuje się przede wszystkim w przewozach międzynarodowych i krajowych. Realizujemy je z wykorzystaniem rozbudowanej floty pojazdów. Oferując przewozy osób, obsługujemy firmy, rozmaite instytucje, osoby prywatne zapewniając transport podczas realizacji wycieczek, konferencji, targów, szkoleń, kongresów, wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, kulturalnych, oraz wszelkich indywidualnych potrzeb Klienta. Realizujemy także transfery na lotniska.

Obsługa Klienta

Zawsze stawiamy na profesjonalną obsługę co oznacza, że dajemy gwarancje na najwyższy poziom komfortu, wygody i bezpieczeństwa. To dla nas oczywiste, że nasze pojazdy są poddawane badaniom serwisowym oraz ubezpieczone. Osoby, które przewozimy są obsługiwane wyłącznie przez najlepszych, dobrze wykwalifikowanych, doświadczonych i kulturalnych kierowców uprawnionych do prowadzenia naszych pojazdów.

Przewóz osób

Przewóz osób realizujemy tylko za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych pojazdów czyli takich, które wyróżnia atrakcyjne wyposażenie i bardzo dobry stan techniczny.

Są to:

  • komfortowe minibusy sprawdzające się w transporcie niewielkich, kilkuosobowych grup, świetnie wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i bagażnik;
  • busy, które klient może wynająć z kierowcą, zapewniającym bezpieczne dowiezienie uczestników wycieczki do celu. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują dużego autokaru.
  • autokary, wyposażone w klimatyzację, regulowane fotele, pasy bezpieczeństwa, bagażnik oraz toaletę.

Jakość oferty

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i ofertę dopasowujemy do starannie dopasowaną do potrzeb oraz oczekiwań. Przygotowujemy dokładną wycenę wynajmu busa lub autokaru przeprowadzając szczegółowy wywiad z Klientem. Zawsze bierzemy pod uwagę liczbę miejsc siedzących, od której zależy dobór busa lub autokaru. Bierzemy także pod uwagę godzinę wyjazdu oraz powrotu i przede wszystkim ustalamy dokładną trasę przejazdu.